ד"ר יצחק רמון

ד"ר יצחק רמון - מנתח פלסטי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית


dr_ramon
ד"ר יצחק רמון החל את דרכו בעולם הרפואה כבר בגיל 18, אז החל את לימודיו בפקולטה לרפואה בטכניון במסגרת העתודה האקדמית, לימודים אותם סיים בהצטיינות. עם תום לימודיו, בשנת 1983, התגייס לצה"ל ולאחר שסיים כחניך מצטיין קורס קציני רפואה, שימש כרופא בחטיבת גולני ובקומנדו הימי. במסגרת שירותו הצבאי, התמחה ד"ר רמון ברפואת היפרבארית ורפואת צלילה, שימש כסגן המכון לרפואה ימית ואף פיקד על קורס חיל הים לרפואת צלילה. מיד עם שחרורו מצה"ל החל את דרכו לרכישת הכשרה כמנתח פלסטי, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב"ם. בהמשך השתלם גם בתחום הכירורגיה האסתטית בוירג'יניה, ארה"ב.

תפקידי מפתח

ד"ר רמון הינו מנתח פלסטי בכיר, העובד בשירותי בריאות כללית ובקופת חולים מאוחדת ובעל הסדרים מול כל חברות הביטוח. עם סיום התמחותו במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב"ם, השתלב ד"ר רמון כרופא בכיר במחלקה. במקביל הוא מנהל את השירות לניתוחי הסרת גידולים בפנים בשיטת MOH'S, עוסק עם הכירורגים בשיחזור דופן הבטן ואחראי על הטיפול בחולים בעלי פצעים קשיי ריפוי על רקע סכרת או מחלות אחרות בבית החולים.
במקביל לפועלו בבית החולים רמב"ם, מכהן ד"ר רמון מאז שנת 1998 כמנהל המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע. תחת ניהולו, הוביל ד"ר רמון את המחלקה וקידם אותה לאחת מהמרפאות המובילות בארץ, המושכת אליה מטופלים ומטופלות מרחבי הארץ ואף מחוצה לה
דוקטור יצחק רמון מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
ד"ר יצחק רמון - מנתח פלסטי
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
מחוץ לכותלי בית החולים

בנוסף לעבודת 'השטח' בתור מנתח פלסטי בכיר, ד"ר רמון ממשיך את דרכו האקדמית הן בתור מרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון והן ככותב מאמרים מקצועיים המתפרסמים בספרות המובילה בתחום ומוצגים בכנסים רבים בארץ ובחו"ל. ד"ר רמון הינו חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בו הוא כיהן כמזכיר האיגוד. בנוסף, דר' רמון חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית (ASPRS) ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית (ISAPS). לדר' רמון תוכנית קבועה העונה על שאלות מאזינים בנושא הכירורגיה הפלסטית והאסתטית והוא מנהל את פורום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית של דפי זהב ZAP.

ליהנות מכל העולמות

ד"ר יצחק רמון, מי שהוכתר כאחד מעשרת הפלסטיקאים המובילים בישראל בסקר שערך עיתון 'מעריב', הינו מנתח פלסטי ששמו הולך לפניו. עם השנים נקשר שמו כמעט בצורה נרדפת עם ניתוחי הפנים למיניהם, הנחשבים למומחיותו הגדולה. מומחיות זו הפכה אותו לאחד מן הפלסטיקאים הבודדים אשר משלב בהליך אחד מספר ניתוחי פנים כגון מתיחת פנים, שאיבת שומן מהצוואר, הרמת מצח, ניתוח עפעפיים, הזרקות שומן, טיפולי לייזר לפנים ועוד.
עם 55 שנות מוניטין ואחרי אלפי ניתוחים מוצלחים ואלפי לקוחות מאושרים, מהווה הצוות הרפואי והמקצועי של המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע, בהנהגתו של ד"ר רמון דוגמה ומופת בתחום הרפואה האסתטית?